Profesjonalne wsparcie branży laboratoryjnej
sprzedaż urządzeń i akcesoriów - obsługa serwisowa i gwarancyjna - budowa na życzenie

Standard Biogenet

Oferujemy najlepsze usługi Biogenet dla innowacyjnych, otwartych naukowców i osób, które aktywnie angażują się w tworzenie świata, otaczającego nas wszystkich.

Dowiedz się więcej o naszej historii
www.e-biogenet.pl

E-biogenet

Sklep laboratoryjny – pipety, czytniki, zamrażarki, inkubatory CO2, cieplarki, mieszadła, termomiksery, wirówki i wiele innych urządzeń do laboratorium.

Kliknij, aby przejść do sklepu
www.fitotrons.com

FITO

Komory fitotronowe do wzrostu roślin i hodowli owadów. Komory wolnostojące, komory wielkogabarytowe, regały do hodowli roślin, oświetlenie do hodowli roślin.

Kliknij, aby przejść do sklepu
www.e-biosan.pl

To jest Biosan!

Genetyka, immunologia, biochemia, badania komórkowe i inne - urządzenia dla każdego budżetu: wytrząsarki, mieszadła, rotatory, inkubatory, komory PCR, worteksy, kołyski. Urządzenia od uznanego europejskiego producenta z gwarantowaną jakością.

Kliknij, aby przejść do sklepu
www.dragonlab.pl

DLab

Najpopularniejszy sprzęt do laboratorium w najlepszych cenach. Pipety, pipety elektroniczne, rotatory, dozowniki, wytrząsarki, termobloki, termocyklery, wirówki, worteksy, mieszadła.

Kliknij, aby przejść do sklepu
www.daihan.pl

Daihan

Zamrażarki niskotemperaturowe z systemem Smart-Lab(TM) z ciągłym monitorowaniem na Twoim smartfonie dzięki usłudze WiRe™App & Web. Dostępne również cieplarki, wirówki, autoklawy.

Kliknij, aby przejść do sklepu

Neuroscience.zone

Najlepsze rozwiązania chirurgiczne dla naukowców badawczych i weterynarii.

Kliknij, aby przejść do sklepu