Profesjonalne wsparcie branży laboratoryjnej
sprzedaż urządzeń i akcesoriów - obsługa serwisowa i gwarancyjna - budowa na życzenie

Standard Biogenet

Oferujemy najlepsze usługi Biogenet dla innowacyjnych, otwartych naukowców i osób, które aktywnie angażują się w tworzenie świata, otaczającego nas wszystkich.

Dowiedz się więcej o naszej historii

biogenet
laboratory
publishing

Publikacje branżowe

Tworzymy materiały branżowe, gazety i katalogi. Ciągle rozwijamy nasz autorski portal futurelaboratories.pl na którym regularnie publikujemy materiały związane z naszą branżą.

biogenet
equipment
rental

Wypożyczalnia sprzętu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naukowców, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę długoterminowego wynajmu sprzętu. Korzystaj z profesjonalnych urządzeń od Biogenet tak długo, jak chcesz.

biogenet
extended
warranty

Przedłużona gwarancja

Usługa pozwala na przedłużenie gwarancji na wybrane urządzenia nawet do 60 miesięcy. Warunki przedłużenia gwarancji znajdują się tutaj.

biogenet
cloud
services

Usługi w chmurze

Innubio to autorska usługa Biogenetu, która pozwala na przechowywanie danych z urządzeń w Chmurze. Posiadasz do nich dostęp z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy dostęp do internetu. Szczegóły pod adresem innubio.cloud

biogenet
construction
on demand

Budowa na życzenie

Budujemy od podstaw i modyfikujemy już istniejące urządzenia, tak aby zaspokoiły potrzeby ich użytkowników.

biogenet
maintenance
services

Usługi serwisowe

Posiadamy własny, profesjonalny i wykwalifikowany serwis sprzętu laboratoryjnego. Serwis świadczy usługi w zakresie napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych.